top of page

Spolupráce

Spolupráce s ALES je možná dvěma způsoby, přičemž však pro oba platí to, že:

Spolupráci nabízíme pouze textovým RPG odehrávajícím se na fóru, popřípadě webu, kde platí podobná pravidla jako pro fórum.

V případě, že se Vaše hra odehrává na discordu/chatech apod. či se hraje hvězdičkovou formou, je pravděpodobně zbytečné se na spolupráci ptát. Spoluprací jednoduše podporujeme podobné projekty a nepotřebujeme mít na stránkách desítky ikonek. Věříme, že toto opatření nebude nikomu zatěžko pochopit.

 

Podmínky výměny ikonek:

  • Vaše ikonka se bude nacházet v zápatí stránek, po kliknutí na tuto ikonku se dostanete na Vámi zvolenou adresu (webu/fóra). Velikost ikonky volíme my.

  • Naše ikonka se bude nacházet na Vašich stránkách tak, aby se dala jednoduše dohledat (z poskytnutého odkazu) společně s tímto odkazem: https://textovahra.wixsite.com/ales

  • Výměnu provádíme jen s aktivními stránkami. V případě, že si všimneme dlouhodobé neaktivity webu, na který směřuje odkaz, ikonku z našich stránek stahujeme!

  • V případě, že stojíte o spolupráci, kontaktujte nás skrze chat na stránkách (je nutno zanechat e-mail, aby bylo možné odpovědět i poté, co ze stránek odejdete). Prosíme, uveďte ihned, že stojíte o spolupráci, aby nebyla nutná zdlouhavá konverzace a za samozřejmost pak považujeme představení, čili ptáte-li se na spolupráci, měli byste věřím rovnou uvést projekt, za který mluvíte (a ideálně i jeho webovou adresu, ať jej nemusíme složitě dohledávat).

b929375a8eec77d1.jpg
7704c4033cdead8f.jpg

Možnosti herní spolupráce… v případě podobného zaměření stránek je možné zvážit spolupráci i nad rámec výměny ikonek. Jednalo by se o případné společné herní akce, které by samozřejmě závisely na tom, jakou tématikou se může pochlubit Vaše RPG. Možnost herní spolupráce by tady byla pro všechny hry, které se nebrání fantasy (byť samy nemusí mít nutně fantasy tématiku) a odehrávají se v moderním světě (či v jiném světě, kterému bychom se však nemuseli nutně přizpůsobit). Vzhledem k tomu, že jsou však konkrétní reálie našeho světa skryty v zaheslované Knihovně, samotné návrhy by se musely probrat. V případě zájmu nás proto, prosím, kontaktujte skrze chat na stránkách a zanechte kontaktní e-mail. Opět by bylo vhodné napsat hned do první zprávy, že stojíte o spolupráci.

bottom of page